GYS PK Technik Varta Bosch GYS Energizer Vigor

AUTOBATERIE

Oleje PK Technik

Autobaterie VARTA pro OSOBNÍ AUTOMOBILY Je zde 58 zboží.

Autobaterie VARTA  pro OSOBNÍ AUTOMOBILY

Autobaterie VARTA TRIO DYNAMIC jsou autobaterie VARTA pro osobní automobilyVARTA BLACK DYNAMIC je základní řada autobaterií Varta, určená především pro starší vozy s méně náročnými požadavky napájení. Ale i vozy se základní úrovní elektrického vybavení potřebují dokonalé startování a absolutní spolehlivost.


VARTA BLUE DYNAMIC je nejpoužívanější řada baterií Varta obsahující nejširší výběr modelů autobaterií dle rozměrů či kapacity autobaterie. Pokrývá 99% požadavků a je vyráběna v bezúdržbovém provedení. Nabízí až 110% startovací výkon a ve své třídě také nejvyšší kapacitu zatížení.


VARTA SILVER DYNAMIC je řada určená pro vozidla s velmi vysokými nároky na napájení, s četnou elektronickou výbavou (NAVI, TV, LCD, vyhřívaná sedadla apod.) Nabízí až 122% startovací výkon. Překračuje požadavky originálního vybavení vozů, nabízí také výborný výkon při startu za studena.


VARTA START-STOP je určená pro nejmodernější vozy vybavené základní funkcí START-STOP, vypnutí-nastartování motoru na křižovatce. Je 2x odolnější proti cyklickému zatěžování než běžné konvenční baterie. Nabízí až 115 % startovací výkon.


VARTA START-STOP PLUS je ideální řešení pro vozidla s rozšířenou technologií START-STOP se zpětným získáváním brzdné energie a dodatečnými technologiemi. Je 3x odolnější proti cyklickému zatěžování než běžné konvenční baterie. Nabízí až 135% startovací výkon.