GYS PK Technik Varta Bosch GYS Energizer Vigor

AUTOBATERIE

Oleje PK Technik

YUASA Je zde 69 zboží.

YUASA

YUASA - špičkové japonské akumulátory s tradicí


Yuasa je japonský velkovýrobce akumulátorů, který patří k lídrům světového trhu (druhý největší na světě, cca 15% celosvětové produkce). Široký sortiment je vyráběný na několika kontinentech (Velká Britanie, USA, Japonsko). Špička, tradice, kvalita, spolehlivost mezi autobateriemi a motobateriemi.
YUASA PREFESSIONAL - o 25% vyšší výkon, až 25 000 startů -  je středně vyšší řada automobilových baterií, rovnocenná náhrada za původní originální baterii vyplývající z reputace spolehlivosti Yuasa. Ideální pro vozidla se standardní výbavou, vápníková technologie (Ca-Ca).


YUASA ELITE - 40% vyšší výkon, až 40 000 startů - je vysoká řada bezúdržbových autobaterií, nejnovější technologické s maximálním výkonem, překračuje nejnovější normy OEM (požadavky výrobců automobilů), uzavřená. Vhodná pro vozidla s vysokou výbavou (NAVI, DVD, KLIMA). Technologie vápník/vápník (Ca-Ca).


YUASA AGM - 4x delší životnost, až 360 000 startů - použita technologie AGM (Absorbent Glass Mat) pro luxusní vozy a pro vozidla se systémem Stop-Start. Technologie absorpční látky ze skleněného rouna, nabízí čtyřikrát větší cyklickou životnost oproti standardní baterii.

YUASA CLASSIC - spolehlivé 6V akumulátory do historických vozidel - současně splňují všechny původní výkonnostní požadavky stanovené výrobci automobilů a zároveň jsou vyráběny dle nejmodernějších trendů dnešní doby. Jsou tedy bezúdržbové, otřesuvzdorné, odolávají hlubokému cyklu vybití.


YUASA CARGO - špičkové výkonné baterie pro každodenní náročný provoz komerčních vozidel od nákladních přes autobusy, hasičské vozy až po stavební mechaniku.