GYS PK Technik Varta Bosch GYS Energizer Vigor

AUTOBATERIE

Oleje PK Technik

PK TECHNIK Je zde 15 zboží.

PK TECHNIK

Autobaterie PK Technik - ověřená kvalita za přijatelnou cenu


Autobaterie PK Technik jsou kvalitní autobaterie, pocházejí z nejmodernějších výrobních linek v EU (Jonsons Control - Varta Česká Lípa, Bnner, Fiam, tzv. řada PRIVATE LABEL). Neplaťte drahé jméno značky, ale skutečnou užitnou hodnotu akumulátoru. Jsou vyráběny v otřesuvzdorném provedení. Jejich další výhodou je osvědčený tvar a design, nechybí ani úchyt pro snadnou manipulaci a v neposlední řadě nejlepší poměr mezi kvalitou a cenou. Jsou dodávány ve dvou řadách, a to Comfort Line (cenově výhodnější), a Exclusive Line (výkonnější).


Autobaterie PK Technik Comfort Line jsou kvalitní standardní kyselinou zalité akumulátory, které nabízejí nejlepší poměr mezi cenou a kvalitou. Víko je osazeno centrálním odplynováním, vyráběny v otřesuvzdorném provedení. Kvalita v praxi ověřena. Záruční lhůta 24 měsíců. Jsou určeny  pro vozidla se standardní elektronickou výbavou.


Autobaterie PK Technik Exlusive Line jsou tzv. bezúdržbové akumulátory (nelze dolévat), konstruované  Ca/Ca technologií. Víko je osazeno vylepšeným centrálním odplynováním, vybrané typy vybaveny tzv. magickým okem pro kontrolu stavu akumulátoru. Nabízejí nízkou hodnotu samovybíjení, vyšší odolnost vůči vibracím a korozi, a také vůči cyklickému zatěžování. Jsou určeny pro vozidla s vyšší elektronickou výbavou.