GYS PK Technik Varta Bosch GYS Energizer Vigor

STARTOVACÍ ZAŘÍZENÍ Je zde 22 zboží.

STARTOVACÍ ZAŘÍZENÍ

Startovací zařízení


KATALOG GYS 2013KATALOG STARTOVACÍCH ZAŘÍZENÍ GYSStartovací zdroje slouží k pomocnému nastartování vozu s vybitou baterií či jako samostatný zdroj energie v karavanech, lodích apod. Jejich škála využití je velmi široká. Výhodou startovacích zařízení GYS je velmi vysoká kvalita zpracování a použitých materiálů. Jsou oceněna několika významnými certifikáty kvality od světových institucí. Investice do těchto zařízení nebudete litovat, protože vás nezradí ani v těch nejtěžších podmínkách.


Mobilní startovací zdroje jsou vybaveny integrovanou baterií. Slouží k mobilnímu startování vozidel a strojů bez nutnosti připojení do sítě 220V. Můžete startovat kdekoliv v autoparku, na silnici nebo na poli. Obsluha je snadná a jejich využití velmi široké. 


Mezi startovací zařízení s nabíječkou patří startovací vozíky a zároveň nabíječky autobaterií. Výhodou těchto zařízení je kombinace dvou zařízení, ovšem jsou závislá na připojení k síti 220V. Nelze tak s nimi nastartovat stroj například na stavbě, poli či silnici.