GYS PK Technik Varta Bosch GYS Energizer Vigor

AUTOBATERIE

Oleje PK Technik

TRAKČNÍ BATERIE Je zde 36 zboží.

Trakční baterie


Trakční baterie jsou speciální baterie konstruované pro hluboké a časté vybíjení. Mnohem méně podléhají opotřebení elektrod při vybíjení a nabíjení, a používají se tam, kde se baterie pravidelně vybíjejí a nabíjejí, tedy například pro fotovoltaické systémy, golfové vozíky, invalidní vozíkyelektrické automobily, karavany, lodě, vysokozdvižné vozíky, čistící zařízení, manipulační techniku apod. 


Konstrukce olověné desky (elektrody) trakční baterie jsou zesílené, aby odolávaly opakované zátěži při 100% vybíjení. Tenká mřížka, kterou jsou vybaveny startovací baterie, lépe odolává vysokému krátkodobému odběru proudu, ale je více choulostivá na hluboké vybíjení a při častém opakování tohoto procesu se brzy začne znehodnocovat. Pro cyklické zásobování elektrickou energií, volte raději kvalitní trakční baterie. 


Nabízíme elektrolytem zaplavené, údržbové i bezúdržbové trakční baterie, moderní baterie s technologií AGM (nerozlitelné - kyselina je zasáknutá do skelných vláken) nebo gelové trakční baterie - vysoce odolné s dlouhou životností (elektrolyt - kyselina - je ve formě gelu). Modely AGM a GEL jsou zcela bezúdržbové trakční baterie, nerozlitelné a odolné proti otřesům. Mohou pracovat téměř v jakékoliv poloze.